HAKKIMIZDA

Yatırım Varlık Kiralama A.Ş, SPK'nın 07.06.2013 tarihli ve 28670 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Kira Sertifikaları Tebliği (III-61.1) çerçevesinde münhasıran kira sertifikası ihraç etmek amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu’ndan alınan izin doğrultusunda 20.09.2019 tarihinde kurulmuş ve ticaret siciline tescil ettirilmiştir..

Ortaklık Yapısı

Adı-Soyadı / Şirket Unvanı Sermaye Tutarı (TL) Pay Oranı (%)
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş 150.000 %100
 
Ticaret Sicil Bilgileri
Kurumun Ticaret Unvanı Yatırım Varlık Kiralama A.Ş.
Kuruluş Tarihi 20.09.2019
Ticaret Siciline Tescil Edildiği Yer İstanbul
Ticaret Sicil No 209269-5
Merkez Adresi Ömer Avni Mah. Meclis-i Mebusan Cad. No:81/1 Beyoğlu / İstanbul
Ödenmiş Sermaye 150.000 TL

Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Yatırım Varlık Kiralama A.Ş., kurumsal internet adreslerinde diğer kurumlara ait internet adresi bağlantılarına (link) yer verebilir. Ancak, söz konusu internet bağlantıları üzerinden erişilen adres ve sayfalarda yer alan bilgi ve içeriğin doğruluğu ve hukuka uygunluğu hususunda garanti vermemektedir ve sorumluluk kabul etmemektedir. Yatırım Varlık Kiralama A.Ş. web sitesi ve sosyal medya platformları haricinde, Yatırım Varlık Kiralama adına yayınlanan içeriklerin dikkate alınmaması gerekmektedir. Yukarıda belirtilenler dışında bu sitede yer alan Yatırım Varlık Kiralama A.Ş. markasını ve logosunu içeren bilgi ve belgeler üzerindeki fikri mülkiyet hakları Yatırım Varlık Kiralama A.Ş.'ye aittir.