GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikamız, kurumsal web sitesi www.yatirimvks.com.tr ve şirketimizin sunabileceği çevrimiçi hizmetlerini (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir) ziyaret ettiğinizde veya kullandığınızda vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla benimsediğimiz temel kuralları açıklamaktadır.

  • Web Sitesi’ni, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilir, insan kaynakları ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Şirketimiz, bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama konusunda Sermaye Piyasası mevzuatı ve diğer ilgili mevzuat düzenlemeleri ile yasal bir yükümlülük altında bulunmakta ve gerekli azami hassasiyeti göstermektedir.
Şirketimiz tüm çalışanlarının bu konuda gereken hassasiyeti en yüksek düzeyde gösterebilmesi için, yürütülen her türlü uygulama ve süreçte bilgilerin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır. Tüm bilgilerin yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması temel yaklaşımımızdır.
  • Kişisel verileri korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Kişisel verilerin korunmasına ilişkin Şirketimiz bilgilendirmelerine buradan ulaşabilirsiniz.
  • Bilgiler, bilgi sahiplerinin onayı olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır.
  • Şirketimiz, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Şirketimizin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
  • Web Sitemiz diğer web sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Gizlilik Politikamız ‘da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu sitelerin içerikleri Şirketimiz tarafından denetlenmemekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Şirketimiz tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.
  • Yasal mevzuat gereği çalışanlarımızın ve müşterilerimizin Şirketimizde gerçekleştirdiği tüm işlemlerin kayıtları tam ve doğru şekilde, güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Yasal merciler tarafından talep edilmesi halinde bilgi sahibine bildirimde bulunmaksızın sunulan bu bilgiler, hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.
  • Şirketimiz, Gizlilik Politikamızı güncel tutmak ve ilgili mevzuatlara uygun hale getirmek adına önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik politikasında değişikliklerin gerçekleştirilmesi durumunda, güncellenen politika web sitemizde ilan edilecektir. Bu politika en son 11.11.2019 tarihinde güncellenmiştir.

İlgili mevzuata ulaşmak için tıklayınız.
Yetkili Denetim Mercii : Sermaye Piyasası Kurulu
Posta Adresi : Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No:156 06530 Çankaya / ANKARA
Telefon : 0 (312) 292 90 90
Faks : 0 (312) 292 90 90
Web Adresi : www.spk.gov.tr

Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Yatırım Varlık Kiralama A.Ş., kurumsal internet adreslerinde diğer kurumlara ait internet adresi bağlantılarına (link) yer verebilir. Ancak, söz konusu internet bağlantıları üzerinden erişilen adres ve sayfalarda yer alan bilgi ve içeriğin doğruluğu ve hukuka uygunluğu hususunda garanti vermemektedir ve sorumluluk kabul etmemektedir. Yatırım Varlık Kiralama A.Ş. web sitesi ve sosyal medya platformları haricinde, Yatırım Varlık Kiralama adına yayınlanan içeriklerin dikkate alınmaması gerekmektedir. Yukarıda belirtilenler dışında bu sitede yer alan Yatırım Varlık Kiralama A.Ş. markasını ve logosunu içeren bilgi ve belgeler üzerindeki fikri mülkiyet hakları Yatırım Varlık Kiralama A.Ş.'ye aittir.